Antonio Bosec novi je igrač Slaven Belupa

26.01.2021.


Antonio Bosec novi je igrač Slaven Belupa. Zagrepčanin rođen 28. kolovoza 1997. godine pojačat će konkurenciju na poziciji desnog bočnog igrača, a kroz svoju karijeru je igrao i na poziciji lijevog bočnog te na oba krila. U naš je klub stigao iz zaprešićkog Intera za koji je kroz četiri sezone upisao čak 120 prvoligaških nastupa. U najvišem rangu hrvatskog nogometa postigao je i tri pogotka, a jednom je tresao mreži u Kupu u kojem ima 11 nastupa.

– Želio sam u Slaven Belupo jer je dolazak u Koprivnicu za mene korak naprijed u karijeri. Sretan sam što sam došao u svlačionicu punu dobrih igrača. Pravi je spoj mladosti i iskustva i jedva čekam zaigrati. Želim se što prije uklopiti u momčad i pomoći koliko mogu. S dobrim igrama doći će i dobri rezultati.

Dobrodošao Antonio i sretno!