Ante Crnac novi je igrač Slaven Belupa

25.01.2022.


Ante Crnac, krilni napadač rođen 17. prosinca 2003. godine u Kutini, novi je igrač Slaven Belupa. Crnac je potpisao trogodišnji ugovor, a ‘pod palicom’ trenera Zorana Zekića trenira od starta priprema za proljetni dio prvenstva. Novi igrač koprivničkog prvoligaša prve je nogometne korake napravio u svojoj Kutini, u Školi nogometa HNŠK Moslavina iz koje je otišao u Školu nogometa zagrebačkog Dinama. U seniorskom nogometu odigrao je 18 utakmica, svih 18 za Dinamo II u Drugoj HNL. Valja istaknuti i da je za mlade reprezentacije Hrvatske, U-16 i U-17, upisao pet nastupa.

– Sretan sam što sam stigao u Slaven Belupo i Koprivnicu. Očekujem od sebe da napredujem svakodnevno i da se kroz zalaganje na svakom treningu nametnem treneru Zekiću. S ekipom treniram već tri tjedna i sretan sam što su me svi prihvatili na najbolji mogući način. Imamo jako dobru ekipu i dobru atmosferu u svlačionici i vjerujem da se na proljeće možemo pomaknuti na više na prvenstvenoj ljestvici – rekao je 189cm visok krilni napadač koji će nositi dres s brojem 11.

Ante, dobrodošao u Slaven Belupo i sretno!