ANTE ČAČIĆ: VRLO SAM ZADOVOLJAN OSVOJENIM BODOM S LOKOMOTIVOM

24.11.2014.


Osvojenim bodom kod četvrtoplasirane Lokomotive u Zagrebu (0:0), Slaven Belupo je nastavio uspješan prvoligaški niz i sada ima dva boda prednosti ispred posljednjeg Zadra koji u subotu gostuje u Koprivnici.

Vrlo sam zadovoljan što smo s Lokomotivom odigrali neodlučeno, iako smo prema prigodama bili znatno bliže pobjedi. Usto, predstavili smo se u jako dobrom izdanju, dominirali travnjakom svih 90 minuta i da je bilo malo više sreće u Koprivnicu bi se vratili sa sva tri boda – kazao je nakon utakmice trener naše momčadi Ante Čačić i dodao:

Uvjeren sam da ćemo kvalitetnom igrom nastaviti i u sljedećim susretima i pokazati da Slaven Belupo zaslužuje bolji plasman od trenutačnog – zaključio je Ante Čačić koji već razmišlja o Zadranima.

Bit će to posljednja jesenska utakmica pred koprivničkim navijačima od kojih se očekuje da se u subotu na Gradskom stadionu okupe u velikom broju i svojim bodrenjem podrže farmaceute u borbi za osvajanje novih bodova.

timthumb6.php