ANTE ČAČIĆ: VJERUJEM U NAŠU MOMČAD I DA ĆE BODOVI OSTATI U KOPRIVNICI

13.03.2015.


U svom drugom ovoproljetnom prvenstvenom nastupu pred svojim navijačima Slaven Belupo u subotu dočekuje zagrebačku Lokomotivu, trećeplasirani sastav prvoligaškog natjecanja.

Kako se farmaceuti bore za opstanak svaki im je bod od najveće važnosti, posebno na domaćem travnjaku koji bi trebao biti neosvojiva tvrđava za svakog suparnika.

Ulazimo u bolji raspored nego do sada jer od 12 susreta, osam igramo na svom travnjaku. Zbog toga nama je utakmica s Lokomotivom jedna od najvažnijih u kojoj ćemo tražiti sva tri boda. Zagrepčani su vrlo neugodna momčad koja je tehnički odlična i koja zna igrati nogomet. Njihov plasman na treće mjesto nije slučajan i zato ih moramo respektirati, ali isto tako pokazati da smo mi domaćini na koprivničkom stadionu. Ovog smo tjedna odigrali prvu prijateljsku utakmicu s mađarskim Kaposvaromna našem glavnom trenu koja nam je donijela dosta toga vidljivog za nastavak prvenstva i određenu korist – kazao je trener naše momčadi Ante Čačić i nastavio:

Ako se pogleda ljestvica onda je Lokomotiva u prednosti, međutim ja vjerujem u našu ekipu, njenu borbenost i želju za uspjehom. Nadam se da ćemo tijekom cijele utakmice biti koncentrirani uz oprez da ne primimo nekakav jeftini pogodak što nam se do sada znalo događati. Edson je i dalje ozlijeđen dok se u konkurenciju za najbolji sastav vraća kapetan Grgić koji je odradio žute kartone – završio je trener Slavena Belupa.

Utakmica Slaven Belupo – Lokomotiva igra se u subotu s početkom u 17 sati a vodi je međunarodni sudac Ivan Bebek, dok će njegovi pomoćnici biti BorutKrižarić i Jerko Crnčić. Četvrti sudac: Ivan Zeko Pivač. Delegat Stipe Doljanin.