ANTE ČAČIĆ: OSJEČANI SU DOBRI ALI BODOVI OSTAJU U KOPRIVNICI

01.04.2015.


Slaven Belupo u četvrtak s Osijekom na koprivničkom stadionu (17 sati) otvara 27. prvenstveno kolo Prve hrvatske nogometne lige.
Bit će to susret jako važan za oba kluba koji još uvijek nisu osigurali prvoligaški status, iako naša momčad ima četiri boda više od Osječana.
Farmaceuti vjeruju da je prednost na njihovoj strani i da će to pokazati pred svojim navijačima, te da će sva tri boda ostati u Koprivnici.
Vrlo dobro smo iskoristili prvenstvenu stanku osim što nam je kiša pokvarila prijateljski ogleda sa slovenskim prvoligašem Zavrčom s kojim smo odigrali svega 30 minuta, tako da nismo u potpunosti isprobali sastav koji će nastupiti s Osijekom – kazao je Ante Čačić, trener Slavena Belupa i nastavio:
Svjesni smo značaja ogleda s Osječanima koji je jako važan za obje momčadi, ali mislim da smo na našem travnjaku mi u prednosti i da ćemo postići svoju treću ovoproljetnu pobjedu. Gosti su dobra momčad koja je ovog proljeća to posebno pokazala, ali nikome od prvoligaša ne priznamo da je bolji od nas na našem stadionu. Respektiramo našeg sutrašnjeg suparnika no bodovi moraju ostati u Koprivnici – optimističan je Ante Čačić.
Na Gradskom stadionu u četvrtak se očekuje veliki broj navijača našeg kluba i naravno njihova podrška u nakani za osvajanje sva tri boda.
Utakmicu će voditi Goran Gabrilo iz Splita, dok će njegovi pomoćnici biti Igor Krmar i Krunoslav Ambrinac. Četvrti sudac je Dalibor Mlakar, a delegat Ivica Šparavec (svi iz Zagreba).