ALJOŠA VOJNOVIĆ OTIŠAO U IRAN

27.12.2011.


Dosadašnji igrač našeg kluba Aljoša Vojnović (26), koji je u Slaven Belupo došao prije tri sezone iz Croatia Sesvete otišao je u Iran, gdje će potpisati jednoipolgodišnji ugovor s Mes Kermanom kojeg vodi Miroslav Blažević.

Aljoša Vojnović i naš klub sporazumno su raskinuli dosadašnju suradnju, koja je prema ugovoru trebala trajati do lipnja 2012. godine.

–       Vojnović je ove jeseni malo igrao za naš klub zbog ozljeda i nije bio zadovoljan svojim statusom, a mi njegovim igrama. Rastali smo se sporazumno i mislim da je to najbolje za obje strane – kazao je Roman Sović, sportski direktor Slavena Belupa i dodao:

Već ranije smo ugovor raskinuli sa Dejanom Šomocijem, a do početka zimskih priprema rastat ćemo se s još nekim igračima s čijom igrom nismo bili zadovoljni u jesenskom prvenstvu. Sve će biti poznato nakon božićnih i novogodišnjih blagdana – kazao je Roman Sović.