Aleksandar Jovičić više nije igrač Slaven Belupa

26.06.2018.


Nogometni klub Slaven Belupo i 22-godišnji stoper Aleksandar Jovičić danas su sporazumno raskinuli ugovor. Jovičić je u našem dresu odigrao 25 utakmica, od toga 24 u prvenstvu i jednu u Kupu. Jedini pogodak postigao je u remiju protiv Dinama u Zagrebu rezultatom 1:1, a u periodu provedenom u Koprivnici upisao je i četiri asistencije.

– U ovom trenutku odlučili smo da je tako najbolje za obje strane. Aleksandru se zahvaljujemo na svemu što je učinio za naš klub i želimo mu puno sreće u nastavku karijere – rekao je direktor kluba Zvonimir Šimunović.

Podsjetimo, Jovičić je debitirao za Slaven 23. srpnja 2016. u pobjedi nad Cibalijom u Koprivnici rezultatom 3:2, a proljetni dio prošle sezone proveo je na posudbi u Istri 1961. Aleksandre, hvala Ti i sretno!