PRIPREMNE UTAKMICE SLAVENA BELUPA

08.06.2016.

Poznati su suparnici Slavena Belupa s kojima će igrati u sklopu priprema za sljedeću prvoligašku sezonu.
Prvu test-provjeru naša će momčad imati već u subotu (11.lipnja) kada će se u Imbriovcu sastati s domaćim međužupanijskim ligašem NK Borac, a susret je zakazan za 17.30 sati.
Mnogo jaču provjeru Slaven Belupo će imati tjedan dana kasnije (18. lipnja) na koprivničkom stadionu kada mu u goste dolazi mađarski prvoligaš FC Paksi, a utakmica će početi u 18 sati.
Nakon susreta s Mađarima, točnije od 22. lipnja slijede pripreme na Rogli koje će trajati do 2. srpnja.
U tom razdoblju trener Željko Kopić farmaceute će provjeravati sa slovenskim prvoligašem Celjem (25. lipnja), a utakmica će se igrati na Rogli ili u Zreču.
Na dan odlaska s Rogle (2. srpnja) suparnik Slavenu Belupu bit će FC Persepolis, jedan od najboljih iranskih klubova.
Posljednju provjeru uoči nove sezone naš klub će imati u Budimpešti (9. srpnja) s Honvedom (17 sati), jednim od najpoznatijih i najpopularnijih mađarskih klubova.