Bruno Bogojević pozvan u mladu reprezentaciju Hrvatske!

05.11.2018.

Mladi nogometaš Slaven Belupa Bruno Bogojević dobio je poziv izbornika Nenada Gračana u mladu reprezentaciju Hrvatske! Dvadesetogodišnji Koprivničanac zajedno će sa svojim suigračima odmjeriti snage s U-21 reprezentacijom Francuske u prijateljskoj utakmici.

– Ne mogu riječima opisati koliko sam sretan zbog ovog poziva jer ću predstavljati svoju državu i svoj klub u reprezentativnom dresu. Ponosan sam što ću dijeliti svlačionicu s najtalentiranijim nogometašima Hrvatske i nadam se da ću opravdati poziv koji sam dobio. Hvala klubu i trenerima što vjeruju u mene i što mi pružaju priliku. Ovo će mi biti veliki motiv za dalje – rekao je Bogojević.

Utakmica Hrvatske i Francuske igrat će se 15.11. u Velikoj Gorici s početkom u 17:30.